سمپاشی و طعمه گذاری منزل

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

برای اینکه بدانید سمپاشی و طعمه گذاری منازل چقدر اهمیت دارد با ما همراه شوید:

وجود حیوانات موذی در منزل همیشه آزار دهنده است موش ها عاشق جویدن چیزهای غیرخوراکی مثل پارچه ، پایه مبل یا پلاستیک هستند همچنین آن ها تلاش می کنند تا همه چیز را بجوند و مواد غذایی را آلوده کنند،. 

وقتی نوبت به رفتار می‌رسد، موش ها مراقب و محتاط عمل می کنند مگر زمانی که اطمینان حاصل کنند که همه چیز ایمن است. از طرف دیگر، موش ها موجودات کوچکی هستند که دوست دارند هر چیزی را که برای آنها جالب است بو بکشند و واردش بشوند. این جوندگان وحشی هستند و بیماری‌ ها را گسترش  می دهند و باعث خرابی در خانه می شوند. مواردی وجود دارند که در آن کل یا بخشی از  خانه بخاطر یک جرقه الکتریکی ایجاد شده توسط موشی که سیم کشی را گاز زده، به آتش کشیده شده است. در اغلب موارد، مردم از مسمومیت غذایی جان خود را از دست داده اند، آن هم به دلیل وجود موش ها در آشپزخانه.

ویروس،طاعون،سالمانولوسیس،تب گاز موش از جمله بیماری های ناشی از حضور موش در خانه شماست.

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

علاوه بر این خطرات سلامتی، موش ها با از بین بردن سقف و عایق بندی ها به منازل آسیب می رساند. این اتفاق معمولا زمانی می افتد که خوردنی زیادی برای آنها در آشپزخانه نداشته باشید. آنها دارای سیستم گوارشی هستند که با محیط سازگار است بنابراین می ‌توانند به راحتی مواد غیر خوردنی را بخورند.

وجود سوسک در شهرها وجود سیستم فاضلابی نامناسب، قدیمی بودن ساختمان ها و تخم ریزی سوسک هاست. ازدیاد سوسک در محیط کار و خانه می تواند امنیت را برهم بزند بنابراین بهتر است زمانی که هوای منطقه مورد نظر شما رو به گرما می گذارد سمپاشی انجام بدهید تا دیگر دغدغه سوسک نداشته باشید.

همچنین سوسک ها و حشرات کوچک همیشه باعث آزار خانواده بخصوص خانم ها می شوند .

سوسک ها سریع حرکت می کنندو زشت هستند، همچنین سوسک های آلمانی که ریز و سریع هستند به سرعت تخم گذاری می کنند و تکثیر می شوند و وقتی به خانه شما نفوذ کردند دیگر بیرون انداختن این موجودات کثیف و موذی به این آسانی ها نخواهد بود،واقعیت این است که وجود حشرات و حیوانات موذی می تواند آرامش زندگی شما را به هم بزند، به همین دلیل شما نیاز دارید که با افراد متخصص تماس بگیرید.

شرکت پاک سلامت محیط اقدامات زیر را به منظور انجام خدمات سمپاشی در منازل مسکونی شما انجام می دهد:

 • ارائه بسته بهداشتی و بهسازی محیط جهت ارتقا بهداشت محل وسمپاشی دوره ای مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
 • کنترل حشرات و جوندگان در منازل با سموم ارگانیک و گیاهی و در صورت نیاز شیمیایی .

حشراتی که ممکن است در منزل شما دیده می شوند :

 • موش ها از جمله : موش سقفی _ موش فاضلاب _ موش خانگی
 • انواع سوسک ها از جمله : سوسک ریز آلمانی و کابینتی _ سوسک درشت آمریکایی
 • عقرب ، مار، رتیل،مارمولک
 • پشه، مگس ،جیرجیرک و ماهی نقره ای
 • ساس، کنه ، کک ، موریانه و مورچه و شپش

به همین علت در این شرایط سمپاشی منازل مسکونی امری ضروری حساب می شود .

هزینه سمپاشی با توجه به متراژ و میزان آلودگی محل محاسبه می شود بنابراین شما در هر جای تهران و کرج زندگی می کنید گروه تخصصی پاک سلامت محیط  با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای25 سال تجربه در کنترل  حشرات و جانوران موذی و تحت نظر متخصصین بهداشت محیط با سموم کاملا بی خطر در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری شما را از شر موجودات موذی که  آسیب روحی و روانی به شما می زنند، رها می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

 

سمپاشی دفاتر و شرکت ها

سمپاشی دفاتر و شرکت ها

 

سمپاشی دفتر کار

دفتر کار و شرکت مکانی است که اکثر سرپرستان خانواده بیش از اینکه در منزل باشند در این مکان حضور دارند، تمیزی و شیک بودن دفتر کار و شرکت حس خوبی به مشتری انتقال می دهند و یکی از اساسی ترین اصول بازاریابی و تعامل با مشتریان داشتن محیطی تمیز و شیک می باشد.

تصور کنید بایکی از مشتریان مهم شرکت قرار کاری دارید و در حال پذیرایی از وی می باشید تا قراداد مهمی را امضا کنید و پیش پرداخت دریافت نمائید ، در این حین نگاه مشتری مهم شما که اتفاقا یک خانم هست به سوسکی با شاخک های بلند در گوشه اتاق یا روی کمد می افتد ... هیچ کدام از ما دوست نداریم با چنین صحنه مشمئز کننده ای مواجه شویم از این رو اهمیت سمپاشی و طعمه گذاری دفاتر و شرکت ها نمایان می شود . هر چقدر هم ساختمان محل کار شما تمیز و مرتب و تازه ساخت باشد بازهم امکان حمله موجودات موذی مانند سوسک، پشه و موش از ساختمان های مجاور به دفتر کار شما وجود دارد .

 پیشگیری بهتر از درمان است و باید از طریق سمپاشی و طعمه گذاری دفاتر و شرکت ها خیال خود را بابت وجود هرگونه موجود موذی که ناقل بیماری و آلودگی است راحت کنید. 

شرکت پاک سلامت محیط اقدامات زیر را به منظور انجام خدمات سمپاشی در دفتر یا شرکت شما انجام می دهد:

 • انجام بازدید، شناسایی و بازرسی از محل توسط کارشناسان و متخصصان شرکت.
 • ارائه بسته بهداشتی و بهسازی محیط به مدیر مجموعه جهت ارتقا بهداشت محل وسمپاشی دوره ای مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
 • تهیه قرارداد سمپاشی و بازدید دوره ای پرونده بهداشتی برای شرکت
 • آموزش دوره ای در صورت نیاز
 • کنترل حشرات و جوندگان در پارکینگ و مشاعات با سموم ارگانیک و گیاهی و در صورت نیاز شیمیایی .

حشراتی که ممکن است در دفتر یا شرکت شما دیده می شوند :

 • موش ها از جمله : موش سقفی _ موش فاضلاب _ موش خانگی
 • انواع سوسک ها از جمله : سوسک ریز آلمانی و کابینتی _ سوسک درشت آمریکایی
 • عقرب ، مار، رتیل،مارمولک
 • پشه، مگس ،جیرجیرک و ماهی نقره ای
 • ساس، کنه ، کک ، موریانه و مورچه و شپش

به همین علت در این شرایط سمپاشی  دفتر یا شرکت شما امری ضروری حساب می شود .

هزینه سمپاشی دفتر یا شرکت شما با توجه به متراژ، تعداد طبقات پارکینگ و میزان آلودگی محل محاسبه می شود بنابراین شما در هر جای تهران و کرج زندگی می کنید گروه تخصصی پاک سلامت محیط  با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای25 سال تجربه در کنترل  حشرات و جانوران موذی و تحت نظر متخصصین بهداشت محیط با سموم کاملا بی خطر در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری شما را از شر موجودات موذی که  آسیب روحی و روانی به شما می زنند، رها می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید

 

 

سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها

سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها

سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها

جانوران موذی با ورود به محیط کارخانه نه تنها از نظر بهداشتی مشکلاتی را ایجاد می کنند بلکه از نظر صنعتی نیز با قرار گرفتن درون دستگاه یا محیط کار، تولید را متوقف می کنند و یا به انبارها هجوم برده(مخصوصاً انبارهای مواد غذایی) و بیماریهای مختلفی را منتقل می کنند.

حشرات و آفت ها از موجوداتی هستند که بنا بر دلایل مختلف مانند عدم نظافت و همچنین رعایت نکردن نکات بهداشتی در هر مکانی یافت شوند که از جمله این مکان ها میتوان به کارخانه ها، کارگاه ها ، انبارها و ... اشاره کرد.

لزوم سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها هم از جایی حس می شود که این موجودات وارد محیط کارخانه می شوند و علاوه بر ایجاد مشکلات صنعتی و بهداشتی ممکن است باعث از بین رفتن دستگاه ها، سیم های برق و مواد اولیه کارخانه  هم شوند.

کارخانه مواد غذایی

 وجود برخی از خزندگان و جوندگان و حمله حشرات و حیوانات موذی به کارخانجات  در مواردی حتی باعث توقف تولید می شود به عنوان مثال فرض کنید یک مار به زیر یک دستگاه می‌رود. اپراتور به منظور حفظ جان خود دستگاه را خاموش می‌کند و از سایر کارگران هم کمک میخواهد تا بتوانند مار را از محل دور کنند و یا آن را از بین ببرند. موش ها مشکل اصلی برای صنایع هستند.  این جونده 10 برابر بیشتر از غدایی که مصرف می کند مواد غدایی را نیمه کاره رها می کند!  عادت به جویدن کابل های برق دارد  و باعث ایجاد خطر اتصال کوتاه و آتش سوزی می‌شود  و این باعث می‌شود هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری و تمیز کردن محل به شدت افزایش پیدا کند. از این رو سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها برای ایجاد آرامش روانی و جلوگیری از خسارت مالی بسیار لازم است .

 

شرایط وقتی سخت تر می شود که شما تولید کننده محصولات غذایی باشید، فکر کنید یک عدد کیک یا همبرگر خرید می کنید. موقعی که درآن را باز می کنید با صحنه مشمئز کننده مدفوع یه جونده مثل موش و یا دست و پای له شده سوسک مواجه می شوید. این گونه اخبار خیلی سریع در شبکه های اجتماعی انتشار پیدا می کند و شما می‌توانید در کمتر از چند ساعت فیلمی که از این صحنه گرفتید را در اینستاگرام فراگیر کنید! و این یعنی نابود شدن برند یک شرکت که سال ها برای آن زحمت کشیده  شده است این موضوع در مواقعی می تواند حتی منجر به ورشکستگی یک صنعت و بیکار شدن تعداد زیادی از کارگران شود.

 

شرکت پاک سلامت محیط اقدامات زیر را به منظور انجام خدمات سمپاشی در کارخانه شما انجام می دهد:

 • انجام بازدید، شناسایی و بازرسی از محل های خاص  توسط کارشناسان و متخصصان شرکت.
 • ارائه بسته بهداشتی و بهسازی محیط به مدیران کارخانه جهت ارتقا بهداشت محل وسمپاشی دوره ای مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
 • تهیه قرارداد سمپاشی و بازدید دوره ای پرونده بهداشتی برای کارخانه و ویا واحد تولیدی شما.
 • آموزش چهره به چهره به صورت دوره ای
 • کنترل حشرات و جوندگان در کارخانه با سموم ارگانیک و گیاهی و در صورت نیاز شیمیایی .
 • حشراتی که ممکن است در کارخانه و یا کارگاه شما دیده می شوند :
 • موش ها از جمله : موش سقفی _ موش فاضلاب _ موش خانگی
 • انواع سوسک ها از جمله : سوسک ریز آلمانی و کابینتی _ سوسک درشت آمریکایی
 • عقرب ، مار، رتیل،مارمولک
 • پشه، مگس ،جیرجیرک و ماهی نقره ای
 • ساس، کنه ، کک ، موریانه و مورچه و شپش

به همین علت در این شرایط سمپاشی کارخانه امری ضروری حساب می شود .

هزینه سمپاشی کارخانه نسبت به ضرر و زیانی که حشرات وارد می کنند خیلی کم است بنابراین شما در هر جای تهران و کرج و دیگر شهر های ایران زندگی می کنید گروه تخصصی پاک سلامت محیط با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای25 سال تجربه در کنترل  حشرات و جانوران موذی و تحت نظر متخصصین بهداشت محیط با سموم کاملا بی خطر در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری شما را از شر موجودات موذی که  آسیب روحی و روانی به شما می زنند، رها می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

سمپاشی و طعمه گذاری فروشگاه ها

سمپاشی و طعمه گذاری فروشگاه ها

سمپاشی و طعمه گذاری فروشگاه ها

فروشگاه

باتوجه به اینکه فروشگاه محل حضور و تردد مردم و مشتریان می باشد، امر سمپاشی، طعمه گذاری و مبارزه با حشرات و جانوران موذی در این اماکن از حساسیت بیشتری برخوردار است. بنابراین اقدامات کنترلی باید کمترین مزاحمت برای مشتران را  ایجاد نماید.

فروشگاه ها بخصوص فروشگاه هایی که مواد غذایی در آنها یافت می شود از نظر بهداشت و تمیزی باید دستورالعمل های خاصی را رعایت نمایند، عدم رعایت این دستورالعمل ها منجر به ایجاد دردسر برای صاحبان فروشگاه و گاهی لطمه های جبران ناپذیر برای آن ها می شود، حضور موجودات موذی مانند موش ، سوسک ، مارمولک، مگس و ... می تواند اعتبار فروشگاه شما را در افکار عمومی بخصوص مشتریان از بین ببرد، اغلب مشتریان در مقابل شما چیزی نمی گویند ولی با توجه به نوع فرهنگ جامعه ما همین افراد در خصوص مشکلاتی که در فروشگاه شما وجود دارد و عدم اعتماد مشتریان به فروشگاه ها باعث کمرنگ شدن رونق کسب و کار در این شرایط اقتصادی بد خواهد شد که تبعات سنگینی برای کسب و کارها دارد از این رو اهمیت سمپاشی و طعمه گذاری فروشگاه ها محسوس است. 

شرکت پاک سلامت محیط اقدامات زیر را به منظور انجام خدمات سمپاشی در فروشگاه شما انجام می دهد:

 • انجام بازدید، شناسایی و بازرسی از محل توسط کارشناسان و متخصصان شرکت.
 • ارائه بسته بهداشتی و بهسازی محیط به مدیر فروشگاه جهت ارتقا بهداشت محل وسمپاشی دوره ای مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
 • تهیه قرارداد سمپاشی و بازدید دوره ای پرونده بهداشتی برای فروشگاه
 • آموزش دوره ای در صورت نیاز
 • کنترل حشرات و جوندگان در پارکینگ و مشاعات با سموم ارگانیک و گیاهی و در صورت نیاز شیمیایی .

 

حشراتی که ممکن است در فروشگاه شما دیده می شوند :

 • موش ها از جمله : موش سقفی _ موش فاضلاب _ موش خانگی
 • انواع سوسک ها از جمله : سوسک ریز آلمانی و کابینتی _ سوسک درشت آمریکایی
 • عقرب ، مار، رتیل،مارمولک
 • پشه، مگس ،جیرجیرک و ماهی نقره ای
 • ساس، کنه ، کک ، موریانه و مورچه و شپش

به همین علت در این شرایط سمپاشی فروشگاه ها امری ضروری حساب می شود .

هزینه سمپاشی فروشگاه با توجه به متراژ، تعداد طبقات  و میزان آلودگی محل محاسبه می شود بنابراین شما در هر جای تهران و کرج زندگی می کنید گروه تخصصی پاک سلامت محیط  با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای25 سال تجربه در کنترل  حشرات و جانوران موذی و تحت نظر متخصصین بهداشت محیط با سموم کاملا بی خطر در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری شما را از شر موجودات موذی که  آسیب روحی و روانی به شما می زنند، رها می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید

سمپاشی و طعمه گذاری رستوران ها

سمپاشی و طعمه گذاری رستوران ها

سمپاشی رستوران

سوسک رستوران ها باعث بروز مشکلاتی به لحاظ بهداشتی می شود. این مکان ها به دلیل تولید مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند و آفاتی نظیر سوسک ، موش و ... می توانند با هجوم به مواد خوراکی؛ ویروس ها را به انسان منتقل کنند و با توجه به این مسئله لازم است با رعایت استاندارد های بهداشتی در رستوران ها از ورود آفات ،جوندگان و ... به این محیط ها جلوگیری نمود .اقداماتی نظیر بهداشت محیط ، نظافت ، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده ،ضروری می باشد..
 
 بسته به اینکه نوع سوسری (ریز یا درشت ) باشد نوع سمپاشی فرق دارد. سوسریها بطور کلی در اماکنی زندگی می کنند که گرم ، مرطوب ، تاریک و دارای مواد آلی در حال فساد باشند.
1- برای مبارزه با سوسریهای نوع آمریکایی (درشت ) بیشتر راه آبها ، سرویسهای بهداشتی ، تاسیسات ، انباری ، موتورخانه ، فاضلاب ، و هر آن چیزی که با فاضلاب سر و کار دارد بایستی به دقت سمپاشی شود.
2- در مورد سوسریهای آلمانی (ریز ) بایستی تاکید سمپاشی را بیشتر بر روی آشپزخانه و آبدارخانه ها انجام داد و لذا پشت و داخل کابینت ها ، پشت کلید و پریز، سوراخ رول پلاگ ، زیر سینک دستشویی ، اتصال لوله ها و سیم ها ، محل ورود و خروج انواع لوله ها و .... را سمپاشی کرد.
بهسازی محیط و رعایت بهداشت محیط می تواند با از بین بردن فاکتور های حیاتی، باعث کنترل طولانی مدت سوسک های ریز در رستوران شوند.
اولین قدم در راه مبارزه با سوسک ها رعایت بهداشت و تمیز نگاه داشتن محیط از هر نوع آلودگی است و یا  آب ومواد غذایی را از دسترس آنها دور نگهداشت، دریچه فاضلابها را توری گذاشت، برای مبارزه با سوسک نیز میتوان از سموم شیمیایی استفاده کرد. 
کنترل شیمیایی
˜کنترل شیمیایی یا سمپاشی دوره ای راهکاری است که بعد از بهسازی محیط می تواند پروسه کنترل را تکمیل کند.  
 
"چه  تجهیزات رستوران  و آشپز خانه هاباید در هنگام سمپاشی  دقت شود"
 
˜سطوح میز آماده سازی غذا
میز های آماده سازی غذا در رستوران از جمله محل های شیوع و رشد سوسک های ریز می باشد. درسمپاشی این میزها باید دقت لازم بعمل آید که همه درز و شکاف ها انجام شود.
دستگاه های سرخ کن صنعتی
دستگاه های سرخ کن با اینکه دارای حرارت بالایی هستند ولی در هنگام شب محل مناسبی برای تغذیه سوسک های ریز بشمار می آیند. تخلیه روغن به صورت روزانه در پایان شیفت کار و نظافت لگن های این دستگاه از اهم موارد پیش کنترلی می باشد.
˜ در برنامه سمپاشی رستوران  کلیه قسمتهای سرخ کن با مواد مخصوص طعمه گذاری و سمپاشی می گردد.
قفسه و طبقات نگهداری مواد غذایی
˜ سوسک ها بیشتر وقت خود را صرف پیدا کردن منابع غذایی می کنند، و قفسه های نگهداری مواد غذایی از جمله نقاطی است که سوسک ریز علاقه خاصی به آن دارد.
˜ پیش از سمپاشی رستوران توصیه می گردد کلیه مواد داخل قفسه ها در کیسه های پلاستیکی بزرگ قرار گرفته و از محیط سمپاشی خارج گردد.
تجهیزات و لوازم آشپزخانه
˜ سوسک ها در طول روز در مخفیگاه های تاریک خود را پنهان می کنند. تجهیزات آشپزخانه مکان های ایده آلی جهت مخفی شدن سوسک های ریز به شمار می روند.
در˜ سمپاشی رستوران این مناطق با دقت و سموم خاصی جهت کنترل سوسک ها صورت می گیرد که هم آلایندگی برای لوازم نداشته باشد و هم از لحاظ قدرت ریشه کنی کارا باشد
سینک ظرف شویی
˜ در اطراف سینک های ظرف شویی ب دلیل وجود رطوبت و مواد غذایی محل مناسبی برای رشد سوسک ها می باشد. بنا براین رعایت نظافت این بخش در رستوران بسیار اهمیت دارد و باید بعد از شستسوی ظرف ها، سینک کاملا شسته و تمیز شود.
˜ در آشپزخانه هایی که کمتر مساله بهداشت را رعایت می کنند، سینک های ظرف شویی تبدیل به مکان ایده آلی جهت کلونی شدن و جذب سوسک های ریز می شوند.
˜ همچنین از راه سوراخ فاضلاب سینک ها سوسک های درشت فاضلابی نیز از مجاری فاضلاب به آشپزخانه راه پیدا می کنند.
سوئیچ های برق، پریزها و داکت ها
˜ داکت هایی که کابل های برق از آن عبور کرده اند جایگاه مناسبی برای مخفی شدن سوسک های ریز حتی از اثرات سمپاشی هستند.
˜ سوسک های ریز داخل سوراخ پریز ها و کلیدهای برق می توانند مخفی شوند لذا در سمپاشی رستوران این قسمتها با مواد مخصوص دارای اهمیت می باشد.
جایگاه طبخ غذا
˜ باقی مانده تکه های غذا در اطراف اجاق و میز آماده سازی غذا منبع مناسبی برای تغذیه سوسک های ریز رستوران فراهم می آورند.
˜ روغن های پخت پز در روی و اطراف اجاق گاز و میزهای کار همچنین قسمت های پایه و قسمتهای متحرک شیر های گاز رسوب کرده و ایجاد لایه های چربی می کند، که این مواد مورد استفاده سوسک های ریز می شوند.
˜ جهت تاثیر طولانی مدت سمپاشی رستوران زدودن چربی ها و پاکسازی کلیه این قسمتها باید به صورت روزانه در برنامه نظافت رستوران قرار گیرد.
 
قیمت سمپاشی رستوران بر اساس متراژ و مساحت
بسیاری از متخصصین سمپاشی رستوران، بر اساس متراژ و مساحت رستوران، قیمت سمپاشی رستوران را محاسبه می‌کنند. این شیوه قیمت دهی همه هزینه‌های مرتبط از جمله هزینه نیروی انسانی، هزینه سم مصرفی و سایر هزینه‌ها را نیز پوشش می‌دهد.
از سایر عوامل موثر بر قیمت سمپاشی رستوران و یا هزینه سمپاشی رستوران، می‌توان به نوع آلودگی، نوع موجودات و حشرات موذی، مدت زمان آلودگی، نوع مواد غذایی و فعالیت واحد نیز اشاره داشت.
به عنوان مثال: هزینه سمپاشی نانوایی با هزینه سمپاشی قصابی با هزینه سمپاشی رستوران و فست فود متفاوت است. در صورت مشاهده این آلودگی‌ها پیشنهاد می‌کنیم که با متخصصان خدمات سمپاشی رستوران مشورت نمایید تا به شما در از بین بردن این آلودگی کمک کنند.
.

 

logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

  View Service