ساس

سمپاشی و طعمه گذاری ساس

سمپاشی و طعمه گذاری ساس

ساس تختخوابی از حشرات خانگی است که در میان رختخواب و بین درزهای تخت و ... جا خوش می کند. سرعت رشد و تکثیر ساس بسیار بالاست و چند حشره کوچک به سرعت همه اتاق ها را اشغال می کنند. تنها راه خلاص شدن از این موجودات خونخوار، سمپاشی و طعمه گذاری ساس و سمپاشی منزل است. لازم است تا همه اتاق ها با سم موثر، پاکسازی شود. استفاده از حشره کش های خانگی و اسپری هایی که در فروشگاه ها به فروش می رسد برای دفع ساس های مزاحم، هیچ فایده ای ندارد. اگر با مشکل ساس تخت روبرو هستید حتما با گروه تخصصی پاک سلامت محیط تماس بگیرید. هر روزی که می گذرد، تعداد ساس ها چند برابر می شود.

اهمیت سمپاشی و طعمه گذاری ساس
ساس رختخوابی در شب فعالیت می کند و روزها اصلا دیده نمی شود! حشره ساس از خون انسان تغذیه می کند و محل گزیدگی آن ملتهب و دردناک می شود. نیش ساس در مقایسه با نیش پشه خیلی دردناک تر است. به خصوص اگر فرزندی در خانه دارید حتما در مورد محل گزیدگی و قرمزی روی بدن کودک، حساس باشید. این التهابات دردناک می تواند خواب و آرام را از کودک تان بگیرد. اگر محل گزیدگی غیر معمول روی بدن خود یا دیگر افراد خانواده می بینید احتمال وجود ساس رختخوابی را جدی بگیرید. برای از بین بردن ساس حتما با شرکت های سمپاشی تماس بگیرید. این موجودات را نمی توانید با شستشو و نظافت یا راه های معمول دیگر از بین ببرید.
هزینه سمپاشی منزل برای ساس به دلیل تخصصی تر بودن و استفاده از سموم شیمیایی اختصاصی با سمپاشی سوسک متفاوت است. اما قطعا این هزینه در مقابل آسایش خود و خانواده تان بسیار مقرون به صرفه است

ساس
حشره ساس از کجا می آید؟
این حشره دارای بدنی صاف و تخت است و در درز بین مبلمان ، پرده ها، شکاف لوازم چوبی اتاق خواب، بین وسایل خواب، تشک خوشخواب، بالش، پتو، ملحفه و ... زندگی می کند. در اغلب اقامتگاه های عمومی، سربازخانه ها و خوابگاه ها ساس هم وجود دارد. گاهی ساس روی لباس افراد دیگر نشسته و به خانه ها وارد می شود. حتی خرید لوازم چوبی دست دوم هم احتمال ورود ساس به منزل را افزایش می دهد. در طول روز این حشره خونخوار مخفی شده و دیده نمی شود. اگر روی ملحفه و رختخواب، لکه های خون یا لکه های سیاه رنگ می بینید حتما ساس در رختخواب وجود دارد. سمپاشی ساس تنها راه برای از بین بردن این حشره است. با شستشوی ملحفه ها نمی توانید از شر این حشره موذی خلاص شوید. ساس ها از خون گرم تغذیه می کنند و به سرعت تکثیر می شوند.

بهترین روش برای از بین بردن ساس
مهم ترین موضوع برای از بین ساس ها پیدا کردن زیستگاه های حشره در منزل است. ظاهر کوچک حشره این اجازه را می دهد که در هر درز و پیوندی جای بگیرد. وقتی آثار گزیدگی ساس را مشاهده کردید بهترین کار تماس با شرکت سمپاشی برای از بین بدن کامل ساس است. به طور یقین سمپاشی ساس اگر به درستی انجام شود، نسل این حشره خونخوار را نابود می کند. اما قبل از تماس با خدمات سمپاشی  لازم است تا محل زندگی حشره را در داخل ساختمان مسدود کنید. بستن درزهای دیوار و کف، شیارهای بین سرامیک ها ، کاشی ها و شکاف های روی سقف قبل از سمپاشی ساس ضروری است. سپس باید همه لوازم منزل به خوبی سمپاشی شود. تختخواب، لوازم دکوراسیون داخلی، اسباب بازی بچه ها، لوازم صوتی- تصویری، بوفه، داخل شومینه، کف منزل، دیوارها و ....باید به طور کامل سمپاشی شود.


سمپاشی ساس در دو مرحله و بصورت محلول پاشی و سموم تدخینی با رعایت ایمنی انجام می شود.
چرا سمپاشی ساس دو مرحله ای است؟
ساس حشره ای عجیب با توانایی زاد و ولد بالاست. ساس ها تا پایان عمر تخم گذاری می کنند! ولی تعداد تخم ها بستگی به منبع غذایی دارد. در واقع در مکان هایی که تعداد افراد زیادی زندگی می کنند، کلونی ساس ها بسیار بیشتر از داخل منزل است..  سمپاشی  برای بار دوم به فاصله 48 ساعت  بعد انجام می شود. به این ترتیب سمپاشی تضمینی حشره انجام شده و ساس به طور کلی از منزل حذف می شود. هزینه سمپاشی نوبت دوم، کمتر از نوبت اول است. زیرا سم کمتری مصرف می شود.


قیمت سمپاشی و طعمه گذاری ساس چقدر است؟
به طور کلی یک قیمت ثابت برای همه سفارش های سمپاشی، اعلام نمی شود. هر مورد باید ابتدا بررسی شده و با توجه به متراژ و فزونی حشرات، تعیین قیمت نهایی انجام شود. نوع سم به کار رفته و قدرت آن در هزینه ها تاثیر دارد. اگر ساس در یک اتاق دیده شده، احتمال اینکه در سایر اتاق ها هم کلونی ساس وجود داشته باشد، زیاد است. بنابراین تعداد اتاق ها و لوازم روی مقدار سم مصرف شده و در نتیجه هزینه های دریافتی تاثیر می گذارد. به طور معمول در همه سرویس های سمپاشی تنها یک نقطه، هدف قرار ندارد بلکه کل فضای داخلی، سمپاشی می شود. در برخی موارد حتی لازم است تا کل ساختمان نیز سمپاشی شود. در این مورد با سایر واحدها هماهنگ کنید. هزینه سمپاشی کل ساختمان بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت سمپاشی تک تک واحدهاست.
به طور کلی این موارد روی قیمت گذاری ارتباط مستقیم دارد:
•    وسعت فضای موجود
•    میزان ازدحام حشرات
•    مقدار سم استفاده شده
•    کیفیت و قدرت سم در سمپاش

سمپاشی و طعمه گذاری ساس باید توسط شرکتهای معتبر و دارای کارشناسان بهداشت انجام گیرد.
خطرات سمپاشی غیر حرفه ای
متاسفانه اخیرا شاهد حضور افراد غیر حرفه ای در امر خطیر سمپاشی منازل هستیم .
عمل سمپاشی این افراد نه تنها مشکل ساس را بدتر میکند بلکه مقدار زیادی سموم غیر مجاز خطرناک روی وسایل منزل پاشیده می شود .
این سموم  هم سبب بیماریهای خطرناک در انسان می شود و هم تمیزکردن این سموم از سطوح و دیوارها و وسایل منزل هزینه بردار می باشد.

 

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service