سمپاشی و طعمه گذاری کنه

سمپاشی و طعمه گذاری کنه

سمپاشی و طعمه گذاری کنه

کَنه‌ها از جانوران کوچک انگلی هستند.انواع ان‌ها موجب بروز بیماری‌هایی مانند تب کریمه کنگو می‌شوند که می‌تواند منجر به مرگ شود که در کشورهای حوزه خاورمیانه بخش‌های جنوبی و شرقی اروپا شمال غربی چین هند و اسیای میانه شیوع دارد و از طریق گوشت دام وارد بدن انسان میشود.


زندگیشان را به صورت تخم شروع می‌کنند که در تابستان به صورت لارو از تخم خارج می شوند و بالغ می‌شوند و برای میزبانی بزرگ، یا انسان منتظر می‌مانند. 

برای اینکه بدانید سمپاشی و طعمه گذاری کنه چقدر اهمیت دارد ادامه متن را بخوانید...

ویژگی های کنه 
•    این حشرات بیضی شکل با پوششی از موهای کوتاه هستند ، خیلی کوچک و دارای 8 پا می باشد
•    کنه ها در فصل بهار و تابستان شروع به فعالیت می کنند
•    و معمولا در جاهای مرطوب و گرم زندگی می کنند
•    و در جاهایی که کبوتر ، گنجشک و مرغ لانه گذاری کرده باشند دیده می شوند.
•    در لانه پرندگان به سرعت تولید مثل می کنند و از خون پرندگان تغذیه می کنند
•    کنه کبوتری از خون انسان نیز تغذیه می کند و بعد از تغذیه رنگ آن از نیمه شفاف به قرمز تبدیل می شود
•    کنه ها از درزها و شکاف های موجود در منزل برای تغذیه از انسان وارد می شوند
•    اگر سه هفته متوالی بدون غذا بمانند از بین می روند
 


آشنایی با علائم نیش حشره کنه کبوتری
•    جای خاصی از بدن را نیش می زند و در زیر پوست وارد می شود
•    حس راه رفتن کنه بر روی پوست ، هنگام فعالیت کاملا احساس می شود
•    نیش کنه کبوتری موجب خارش شدید و تورم و قرمزی در جای گزش می شود
•     خال های قرمز رنگی بر روی پوست ایجاد می شود
 
گزش کنه کبوتری
لانه های کبوترها معمولاً در پشت بام، تراس، لبه های کناری پنجره ها ، درز انقطاع ساختمان، روی کولرها و.... مشاهده می شود و مایت های کبوتر در شکاف و درزهای لانه کبوترها زندگی می کنند . این اکتوپارازیت ها برای تغذیه به دنبال خون می باشند و از این جهت وارد منازل می شوند تا بتوانند از خون گرم انسان تغذیه داشته باشند. نیش کنه ها به همراه سوزش و آلرژی های پوستی شدید و ضعیف بسته به واکنش ایمنی که سیستم ایمنی افراد دارد، متفاوت می باشد. دور کردن کبوترها از محل زندگی و حفظ اصول بهسازی محیط می تواند از آلودگی محیط به کنه ها و مایت ها پیشگیری نماید.
یابند.

اگر می خواهید بدانید چرا نیاز به سمپاشی و طعمه گذاری کنه دارید با ما همراه شوید...

نشانه های وجود کنه در خانه
کنه ها می توانند از طریق حیوان خانگی به داخل منزل وارد شوند همچنین لباس ها میتوانند منبع آلودگی باشند . بنابراین ، همیشه یک ایده خوب است که حیوانات خانگی و اطفال خود را بررسی کنیم تا مطمئن شویم که هیچ کنه ای وجود ندارد و لباس هایی که ممکن است حاوی کنه باشد را بشوییم . اگر کنه میزبان مناسبی در فضای خانه یا اتاق پیدا کند ، میتواند به یک معضل تبدیل گردد . حیوانات دیگر ممکن است کنه ها را به داخل لانه ها ، پناهگاه ها ، آشیانه و فضای زندگی خود بیاورند . هنگامی که در داخل باشند ، اکثر گونه های کنه نمیتوانند زنده بمانند ، مگر اینکه آنها میزبان دیگری پیدا کنند. استثنا در این مورد هم وجود دارد کنه سگ قهوه گونه ای است که میتواند کاملا زنده مانده و تولیدمثل کند و همین طور کنه های نرم  هم به همین صورت هستند .
کنید .
سمپاشی و طعمه گذاری کنه در گروه تخصصی پاک سلامت محیط:
سمپاشی با سموم تایید شده وزارت بهداشت و زیر نظر متخصصین بهداشت محیط کشور انجام می شود. هزینه خدمات پس از بررسی اولیه و با توجه به وسعت فضا محاسبه شده و از قبل اطلاع رسانی می شود. خدمات سمپاشی در همه ایام سال، سفارش می پذیرد. قبول سفارش در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. سمپاشی نوبت دوم برای ریشه کنی کامل، پیشنهاد می شود. هزینه سمپاشی دوم، شامل تخفیف کلی است.  در صورت عدم رضایت از سرویس ارایه شده، سمپاشی به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service