سمپاشی کک

سمپاشی کک

سمپاشی کک

کَک‌ها حشرات بدون بال، خون‌خوار، بسیار ریز و از راستهٔ نوربالان هستند که کمتر از ۴ میلی‌متر طول دارند. کک‌ها حرکت‌های جهشی دارند. کک‌ها بیشتر از پستانداران و گاهی از پرندگان خون‌خواری می‌کنند. به‌طور کلی ۱۲ گونه از کک ها  به انسان حمله می‌کنند

از بین بردن کک در خانه
بعضی ها تصور می کنند همه سگ ها و گربه ها بدنشان کک دارد. در واقع این موضوع اصلا صحیح نیست. اگر نظافت حیوانات خانگی را به خوبی انجام دهید، هرگز شاهد کک نخواهید بود. از طرفی داروهای ضد کک هم به فروش می رسد

که آسیبی به سگ ها و گربه ها نمی رساند. اما مقصر ورود کک به خانه ها تنها حیوانات خانگی نیستند. کک می تواند در مکان های عمومی و شلوغ از فردی به فرد دیگر، منتقل شود. محل گزش کک به صورت برآمدگی های خیلی ریز و قرمز رنگ در یک ردیف چندتایی است. برآمدگی ها ریز هستند ولی خارش زیادی دارند و بیشتر در اطراف ران، قسمت های پایین پاها، داخل آرنج و سینه دیده می شوند. راه حل قطعی خلاص شدن از شر کک، سمپاشی و طعمه گذاری کک است ولی قبل از آن می توانید راهکارهای خانگی و کم خطر را امتحان کنید.

کک

سمپاشی کک راه حل قطعی از بین بردن کک در خانه
کک ها خیلی سریع رشد می کنند و کنترل جمعیت بزرگ کک های خونخوار با روش های خانگی اصلا ممکن نیست. راه حل تضمینی برای از بین بردن کک در خانه فقط و فقط سمپاشی با سموم مخصوص است. با سمپاشی کردن منازل برای همیشه از شر کک خلاص می شوید.
خدمات سمپاشی کک منزل در تهران

سمپاشی کک در گروه تخصصی پاک سلامت محیط با سموم تایید شده وزارت بهداشت و زیر نظر متخصصین سم شناسی کشور انجام می شود. هزینه خدمات پس از بررسی اولیه و با توجه به وسعت فضا محاسبه شده و از قبل اطلاع رسانی می شود. خدمات سمپاشی و ضد عفونی هوم سرویز در همه ایام سال، سفارش می پذیرد. قبول سفارش در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. سمپاشی نوبت دوم برای ریشه کنی کامل، پیشنهاد می شود. هزینه سمپاشی دوم، شامل تخفیف کلی است.  در صورت عدم رضایت از سرویس ارایه شده، سمپاشی به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد. 

 

logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service