سمپاشی و طعمه گذاری منزل

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

برای اینکه بدانید سمپاشی و طعمه گذاری منازل چقدر اهمیت دارد با ما همراه شوید:

وجود حیوانات موذی در منزل همیشه آزار دهنده است موش ها عاشق جویدن چیزهای غیرخوراکی مثل پارچه ، پایه مبل یا پلاستیک هستند همچنین آن ها تلاش می کنند تا همه چیز را بجوند و مواد غذایی را آلوده کنند،. 

وقتی نوبت به رفتار می‌رسد، موش ها مراقب و محتاط عمل می کنند مگر زمانی که اطمینان حاصل کنند که همه چیز ایمن است. از طرف دیگر، موش ها موجودات کوچکی هستند که دوست دارند هر چیزی را که برای آنها جالب است بو بکشند و واردش بشوند. این جوندگان وحشی هستند و بیماری‌ ها را گسترش  می دهند و باعث خرابی در خانه می شوند. مواردی وجود دارند که در آن کل یا بخشی از  خانه بخاطر یک جرقه الکتریکی ایجاد شده توسط موشی که سیم کشی را گاز زده، به آتش کشیده شده است. در اغلب موارد، مردم از مسمومیت غذایی جان خود را از دست داده اند، آن هم به دلیل وجود موش ها در آشپزخانه.

ویروس،طاعون،سالمانولوسیس،تب گاز موش از جمله بیماری های ناشی از حضور موش در خانه شماست.

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

علاوه بر این خطرات سلامتی، موش ها با از بین بردن سقف و عایق بندی ها به منازل آسیب می رساند. این اتفاق معمولا زمانی می افتد که خوردنی زیادی برای آنها در آشپزخانه نداشته باشید. آنها دارای سیستم گوارشی هستند که با محیط سازگار است بنابراین می ‌توانند به راحتی مواد غیر خوردنی را بخورند.

وجود سوسک در شهرها وجود سیستم فاضلابی نامناسب، قدیمی بودن ساختمان ها و تخم ریزی سوسک هاست. ازدیاد سوسک در محیط کار و خانه می تواند امنیت را برهم بزند بنابراین بهتر است زمانی که هوای منطقه مورد نظر شما رو به گرما می گذارد سمپاشی انجام بدهید تا دیگر دغدغه سوسک نداشته باشید.

همچنین سوسک ها و حشرات کوچک همیشه باعث آزار خانواده بخصوص خانم ها می شوند .

سوسک ها سریع حرکت می کنندو زشت هستند، همچنین سوسک های آلمانی که ریز و سریع هستند به سرعت تخم گذاری می کنند و تکثیر می شوند و وقتی به خانه شما نفوذ کردند دیگر بیرون انداختن این موجودات کثیف و موذی به این آسانی ها نخواهد بود،واقعیت این است که وجود حشرات و حیوانات موذی می تواند آرامش زندگی شما را به هم بزند، به همین دلیل شما نیاز دارید که با افراد متخصص تماس بگیرید.

شرکت پاک سلامت محیط اقدامات زیر را به منظور انجام خدمات سمپاشی در منازل مسکونی شما انجام می دهد:

  • ارائه بسته بهداشتی و بهسازی محیط جهت ارتقا بهداشت محل وسمپاشی دوره ای مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
  • کنترل حشرات و جوندگان در منازل با سموم ارگانیک و گیاهی و در صورت نیاز شیمیایی .

حشراتی که ممکن است در منزل شما دیده می شوند :

  • موش ها از جمله : موش سقفی _ موش فاضلاب _ موش خانگی
  • انواع سوسک ها از جمله : سوسک ریز آلمانی و کابینتی _ سوسک درشت آمریکایی
  • عقرب ، مار، رتیل،مارمولک
  • پشه، مگس ،جیرجیرک و ماهی نقره ای
  • ساس، کنه ، کک ، موریانه و مورچه و شپش

به همین علت در این شرایط سمپاشی منازل مسکونی امری ضروری حساب می شود .

هزینه سمپاشی با توجه به متراژ و میزان آلودگی محل محاسبه می شود بنابراین شما در هر جای تهران و کرج زندگی می کنید گروه تخصصی پاک سلامت محیط  با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای25 سال تجربه در کنترل  حشرات و جانوران موذی و تحت نظر متخصصین بهداشت محیط با سموم کاملا بی خطر در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری شما را از شر موجودات موذی که  آسیب روحی و روانی به شما می زنند، رها می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

 

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service