سمپاشی و طعمه گذاری منزل

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

برای اینکه بدانید سمپاشی و طعمه گذاری منزل چقدر اهمیت دارد با ما همراه شوید: وجود حیوانات موذی در منزل همیشه آزار دهنده است موش ها که تلاش می کنند تا همه چیز را بجوند و مواد غذایی را آلوده می کنند، موش ها عاشق جویدن چیزهای غیرخوراکی مثل پارچه ، پایه مبل یا پلاستیک هستند. 

وقتی نوبت به رفتار می‌رسد، موش ها مراقب و محتاط عمل می کنند مگر زمانی که اطمینان حاصل کنند که همه چیز ایمن است. از طرف دیگر، موش ها موجودات کوچکی هستند که دوست دارند هر چیزی را که برای آنها جالب است بو بکشند و واردش بشوند. این جوندگان وحشی هستند و بیماری‌ ها را گسترش  می دهند و باعث خرابی در خانه می شوند. مواردی وجود دارند که در آن کل یا بخشی از  خانه بخاطر یک جرقه الکتریکی ایجاد شده توسط موشی که سیم کشی را گاز زده، به آتش کشیده شده است. در اغلب موارد، مردم از مسمومیت غذایی جان خود را از دست داده اند، آن هم به دلیل وجود موش ها در آشپزخانه.

هانتی ویروس،طاعون،سالمانولوسیس،تب گاز موش از جمله بیماری های ناشی از حضور موش در خانه شماست.

 

اگر تا اینجای این مطلب برایتان جالب بود می توانید مطلب سمپاشی دفاتر و شرکت ها را نیز از اینجا بخوانید.

سمپاشی و طعمه گذاری منزل

علاوه بر این خطرات سلامتی، موش ها با از بین بردن سقف و عایق بندی ها به خانه تان آسیب می رساند. این اتفاق معمولا زمانی می افتد که خوردنی زیادی برای آنها در آشپزخانه نداشته باشید. آنها دارای سیستم گوارشی هستند که با محیط سازگار است بنابراین می ‌توانند به راحتی مواد غیر خوردنی را بخورند.

همچنین سوسک ها و حشرات کوچک همیشه باعث آزار خانواده بخصوص خانم ها می شوند 

سوسک ها سریع حرکت می کنندو زشت هستند، همچنین سوسک های آمریکایی که ریز و سریع هستند به سرعت تخم گذاری می کنند و تکثیر می شوند و وقتی به خانه شما نفوذ کردند دیگر بیرون انداختن این موجودات کثیف و موذی به این آسانی ها نخواهد بود،واقعیت این است که وجود حشرات و حیوانات موذی می تواند آرامش زندگی شما را به هم بزند، به همین دلیل شما نیاز دارید که با افراد متخصص تماس بگیرید.

گروه تخصصی پاک سلامت محیط در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری منزل شما را از شر موجودات موذی که به اعصاب و روانتان آسیب می زنند، رها می کنند. 

سازمان بهداشت جهانی توصیه هایی در خصوص کنترل حشرات و جوندگان  دارد که می توانید در این قسمت آن را ببینید.

 

 

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service