سمپاشی و طعمه گذاری  بیمارستان ها

سمپاشی و طعمه گذاری بیمارستان ها

سمپاشی و طعمه گذاری بیمارستان ها

سمپاشی و طعمه گذاری بیمارستان ها
 سمپاشی حشرات و جوندگان به خصوص در بخش بیمارستان ها و مراکز درمانی به دلیل حساسیت بالاو وجود بیماران در بخش های مختلف بیمارستان، نیازمند رعایت اصول ایمنی و حضور متخصصان بهداشتی  با تجربه بوده که بر پایه علم و دانش خود با استاندارترین روش ممکن آلودگی محیط را برطرف نمایند.
لذا کاربرد روش های علمی و تخصصی  با نظارت کارشناسان بهداشت محیط زیر نظر معاونت بهداشت و درمان دانشگاه های علوم پزشکی می تواند نقش مهمی در کنترل افات داشته باشند . از انجا که اکثر آفات و جوندگان نظیر موش ها ، سوسک ها، مگس ، مورچه و سایر حشرات و جوندگان جهت تهیه منابع غذا و دمای مطلوب جهت رشد به راحتی جذب این مراکز می شوند.به همین دلیل مدیریت بر کنترل آفات در کاهش خطر عفونت ثانویه و ایجاد آلودگی بیشتر در محیط بهداشتی – درمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
کاربرد روش های تلفیقی و سمپاشی با سموم ترکیبی باید دربیمارستان ها و مراکز خدمات درمانی با بالاترین استاندارد لازم و بدون خطر برای بیماران به انجام شود.
 محل های هدف درسمپاشی مراکز درمانی
اتاق عمل، بخش بستری، آشپزخانه، لندری، سالن های غذاخوری، اورژانس و آزمایشگاه و تاسیسات وموتورخانه و اتق های انتظار وسالن ها و اتاق های اداری 
شرکت سمپاشیاریا پاک   با بیش از 17سال  تجربه، تخصصی ترین و استانداردترین روش ممکن
را جهت ریشه کنی حشرات و جوندگان و پیشگیری از ورود آن ها به شما ارائه می دهد .
قیمت سمپاشی بیمارستان چگونه تعیین می‌شود؟
قیمت سمپاشی بیمارستان متناسب با ابعاد و مساحت بیمارستان، نوع سمپاشی موردنیاز، نوع حشرات و موجودات موذی که باید از بین روند، بستگی دارد. شما می‌توانید قیمت سمپاشی بیمارستان را به رایگان از متخصصین ما بگیرید. 
اقداماتی که قبل از سمپاشی بیمارستان انجام دهید:
•    متخصص سمپاشی متناسب با حشرات و آلودگی‌ها، بهترین سم را تهیه کند.
•    بهترین زمان برای سمپاشی را با نظر کارشناس و متخصص سمپاشی تعیین کنید.
•    مواد غذایی و دارویی را از محل سمپاشی دور نگهدارید.
•    بیماران قلبی، ریوی، کودکان و سایر بیماران در محل سمپاشی قرار نگیرند.

 

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service