سمپاشی و طعمه گذاری خوابگاه ها 

سمپاشی و طعمه گذاری خوابگاه ها

سمپاشی و طعمه گذاری خوابگاه ها 

خوابگاه های دانشجویی یا پانسیون ها از مکان های عمومی هستند که محل اقامت دانشجویان و افراد کارمند می باشند به دلیل رفت و آمد افراد مختلف به این مجموعه ها با فرهنگ ها و عقاید گوناگون و نیز به دلیل عدم رعایت بهداشت توسط برخی از این افراد به دلایل مسائل فرهنگی، رسیدگی مسئولین خوابگاه ها از نظر بهداشتی به این محیط اهمیت بالایی دارد و سمپاشی و طعمه گذاری خوابگاه ها برای مقابله با حشرات موذی توصیه می شود. هر چقدر هم که قوانین سخت گیرانه ای در خوابگاه ها برقرار باشد باز هم به دلیل فرسوده بودن بسیاری از ساختمان های خوابگاهی و عدم رسیدگی مسئولین شهری امکان حضور حشرات و جوندگان موذی در خوابگاه های دانشجویی و پانسیون ها وجود دارد. 

خوابگاه ها مستعد جذب حشرات موذی می باشند از جمله انواع سوسک ، ساس ، ساس چوب ، ساس تختخوابی ، موش ، کنه و… که حضور آنها در این محل باعث آزار افراد حاضر در خوابگاه می شود. بهترین زمان برای انجام سمپاشی خوابگاه ها در فصل تابستان به علت تعطیلی می باشند تا از رشد و تکثیر حشرات جلوگیری شود. اما برای خوابگاهها پیشنهاد سمپاشی دوره ای هر 6 ماه یکبار به منظور کنترل حشرات بسیار ایده آل می باشد.

 

 

سمپاشی و طعمه گذاری خوابگاه ها

 

شرکت پاک سلامت محیط اقدامات زیر را به منظور انجام خدمات سمپاشی در خوابگاه های دانشجویی و پانسیون ها ارائه می دهد:

 • انجام بازدید، شناسایی و بازرسی از محل توسط کارشناسان و متخصصان شرکت.
 • ارائه بسته بهداشتی و بهسازی محیط به مدیر مجموعه جهت ارتقا بهداشت محل وسمپاشی دوره ای مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
 • تهیه قرارداد سمپاشی و بازدید دوره ای پرونده بهداشتی برای ساختمان
 • آموزش دوره ای در صورت نیاز
 • کنترل حشرات و جوندگان در پارکینگ و مشاعات با سموم ارگانیک و گیاهی و در صورت نیاز شیمیایی .

حشراتی که ممکن است در خوابگاه ها و پانسیون ها دیده می شوند :

 • موش ها از جمله : موش سقفی _ موش فاضلاب _ موش خانگی
 • انواع سوسک ها از جمله : سوسک ریز آلمانی و کابینتی _ سوسک درشت آمریکایی
 • عقرب ، مار، رتیل،مارمولک
 • پشه، مگس ،جیرجیرک و ماهی نقره ای
 • ساس، کنه ، کک ، موریانه و مورچه و شپش

به همین علت در این شرایط سمپاشی این فضاها امری ضروری حساب می شود .

هزینه سمپاشی نیز با توجه به متراژ، تعداد طبقات و میزان آلودگی محل محاسبه می شود بنابراین شما در هر جای تهران و کرج زندگی می کنید گروه تخصصی پاک سلامت محیط  با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای25 سال تجربه در کنترل  حشرات و جانوران موذی و تحت نظر متخصصین بهداشت محیط با سموم کاملا بی خطر در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری شما را از شر موجودات موذی که  آسیب روحی و روانی به شما می زنند، رها می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

  View Service