سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها

سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها

سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها

جانوران موذی با ورود به محیط کارخانه نه تنها از نظر بهداشتی مشکلاتی را ایجاد می کنند بلکه از نظر صنعتی نیز با قرار گرفتن درون دستگاه یا محیط کار، تولید را متوقف می کنند و یا به انبارها هجوم برده(مخصوصاً انبارهای مواد غذایی) و بیماریهای مختلفی را منتقل می کنند.

حشرات و آفت ها از موجوداتی هستند که بنا بر دلایل مختلف مانند عدم نظافت و همچنین رعایت نکردن نکات بهداشتی در هر مکانی یافت شوند که از جمله این مکان ها میتوان به کارخانه ها، کارگاه ها ، انبارها و ... اشاره کرد.

لزوم سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها هم از جایی حس می شود که این موجودات وارد محیط کارخانه می شوند و علاوه بر ایجاد مشکلات صنعتی و بهداشتی ممکن است باعث از بین رفتن دستگاه ها، سیم های برق و مواد اولیه کارخانه  هم شوند.

کارخانه مواد غذایی

 وجود برخی از خزندگان و جوندگان و حمله حشرات و حیوانات موذی به کارخانجات  در مواردی حتی باعث توقف تولید می شود به عنوان مثال فرض کنید یک مار به زیر یک دستگاه می‌رود. اپراتور به منظور حفظ جان خود دستگاه را خاموش می‌کند و از سایر کارگران هم کمک میخواهد تا بتوانند مار را از محل دور کنند و یا آن را از بین ببرند. موش ها مشکل اصلی برای صنایع هستند.  این جونده 10 برابر بیشتر از غدایی که مصرف می کند مواد غدایی را نیمه کاره رها می کند!  عادت به جویدن کابل های برق دارد  و باعث ایجاد خطر اتصال کوتاه و آتش سوزی می‌شود  و این باعث می‌شود هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری و تمیز کردن محل به شدت افزایش پیدا کند. از این رو سمپاشی و طعمه گذاری‌ کارخانه ها برای ایجاد آرامش روانی و جلوگیری از خسارت مالی بسیار لازم است .

 

شرایط وقتی سخت تر می شود که شما تولید کننده محصولات غذایی باشید، فکر کنید یک عدد کیک یا همبرگر خرید می کنید. موقعی که درآن را باز می کنید با صحنه مشمئز کننده مدفوع یه جونده مثل موش و یا دست و پای له شده سوسک مواجه می شوید. این گونه اخبار خیلی سریع در شبکه های اجتماعی انتشار پیدا می کند و شما می‌توانید در کمتر از چند ساعت فیلمی که از این صحنه گرفتید را در اینستاگرام فراگیر کنید! و این یعنی نابود شدن برند یک شرکت که سال ها برای آن زحمت کشیده  شده است این موضوع در مواقعی می تواند حتی منجر به ورشکستگی یک صنعت و بیکار شدن تعداد زیادی از کارگران شود.

 

شرکت پاک سلامت محیط اقدامات زیر را به منظور انجام خدمات سمپاشی در کارخانه شما انجام می دهد:

 • انجام بازدید، شناسایی و بازرسی از محل های خاص  توسط کارشناسان و متخصصان شرکت.
 • ارائه بسته بهداشتی و بهسازی محیط به مدیران کارخانه جهت ارتقا بهداشت محل وسمپاشی دوره ای مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.
 • تهیه قرارداد سمپاشی و بازدید دوره ای پرونده بهداشتی برای کارخانه و ویا واحد تولیدی شما.
 • آموزش چهره به چهره به صورت دوره ای
 • کنترل حشرات و جوندگان در کارخانه با سموم ارگانیک و گیاهی و در صورت نیاز شیمیایی .
 • حشراتی که ممکن است در کارخانه و یا کارگاه شما دیده می شوند :
 • موش ها از جمله : موش سقفی _ موش فاضلاب _ موش خانگی
 • انواع سوسک ها از جمله : سوسک ریز آلمانی و کابینتی _ سوسک درشت آمریکایی
 • عقرب ، مار، رتیل،مارمولک
 • پشه، مگس ،جیرجیرک و ماهی نقره ای
 • ساس، کنه ، کک ، موریانه و مورچه و شپش

به همین علت در این شرایط سمپاشی کارخانه امری ضروری حساب می شود .

هزینه سمپاشی کارخانه نسبت به ضرر و زیانی که حشرات وارد می کنند خیلی کم است بنابراین شما در هر جای تهران و کرج و دیگر شهر های ایران زندگی می کنید گروه تخصصی پاک سلامت محیط با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، دارای25 سال تجربه در کنترل  حشرات و جانوران موذی و تحت نظر متخصصین بهداشت محیط با سموم کاملا بی خطر در این شرایط به کمک شما می آید، متخصصان ما در حوزه سمپاشی و طعمه گذاری شما را از شر موجودات موذی که  آسیب روحی و روانی به شما می زنند، رها می کنند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

  View Service