ضد عفونی و میکروب زدایی

ضدعفونی و میکروب زدایی

ضدعفونی و میکروب زدایی با مه پاش برقی جهت ضدعفونی هوا و سطوح 


دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت بر اساس اجماع متخصصان و کارشناسان بین‌المللی و مبتنی بر شواهد موجود در مورد نحوه انتقال ویروس جدید کرونا تدوین شده است. شواهد موجود، نشان می‌دهد که این ویروس از طریق قطرک‌های تنفسی و لمس سطوح و تجهیزات آلوده منتقل می‌شود. در این بیماری، مانند سایر بیماری‌های تنفسی ویروسی، انتقال بیماری از طریق هوا ممکن است طی مراحل مولد آئروسل اتفاق بیفتد؛ بنابراین سازمان جهانی بهداشت توصیه می‌کند تا اقدامات احتیاطی انتقال هوایی ویروس حین انجام این فعالیت‌ها، رعایت شوند.

ضد عفونی و میکروب زدایی

ضدعفونی و میکروب زدایی محیط برای مقابله با کرونا 

برای پاکسازی محیط اداری یا خانه‌های بیماران مبتلا یا مشکوک به کرونا ، باید از ضدعفونی‌کننده‌هایی استفاده شود که در برابر ویروس‌های پوشش‌دار، مانند ویروس جدید کرونا و سایر ویروس‌های جهش یافته کرونا مؤثر باشند.

کارآمدی مواد ضد عفونی کننده

بسیاری از مواد ضدعفونی‌کننده ازجمله ضدعفونی‌کننده‌های رایج بیمارستانی در برابر ویروس‌های پوشش‌دار کارآمد هستند. این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی دستگاه مه پاش ضد عفونی با سرعت تمام و به صورت موثر فضاهای باز و بزرگ و بسته و مسقف را ضدعفونی می کند. در این تکنیک مواد ضد عفونی کننده از داخل واحد عبور کرده و باعث ایجاد غبار هوایی ریز قطرات  می شوند. این قطرات در ناحیه مورد نظر پخش شده و بر روی سطوح مستقر می شوند ، بدین معنا که مواد مورد استفاده هم به عنوان یک اسپری برای فضا و هم یک اسپری سطح فعال خواهند بود.  


بر اساس توصیه های سازمان بهداشت جهانی محاسن مواد ضدعفونی این شرکت با پایه الکل 70 درصد و غیر الکلی بیمارستانی به شرح زیر است  :
کاربرد:
    جهت ضدعفونی سطوح بزرگ محیطی غیر قابل شسشتو با آب , مبلمان و اثاثیه , سطوح بخش های حساس اتاق های عمل و سطوح تجهیزات درمانی 
    موثر بر روی طیف وسیعی از باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها
    بوی مطبوع
    اثر ماندگاری بالا و پایدار
    مقرون به صرفه


طیف اثر:
باکتری های گرم مثبت، گرم منفی ،مایکوباکتریوم ها، قارچ ها، ویروسهای پوشش دار (HIV,HBV,HCV,COVID 19)
خصوصیات :
    به سرعت خشک می شود ، مناطق آلوده در عرض 20 دقیقه پس از اتمام خدمات در دسترس هستند.
    ارائه خدمات ضد عفونی برای سطوح بحرانی سخت ، سطوح تماسی و مناطقی با دسترسی سخت
    پاک کردن سطح نقاط تماس ویژه و فرو رفته
    ضد عفونی کردن مناطق بزرگ در مدت زمان کوتاه
    استفاده از مواد سازگار با محیط زیست ، زیست تخریب پذیر ، کم حساسیت زا ، غیر قابل اشتعال و غیر مضر و نتایج ثابت کرده است که تا 99.99 درصد ویروس ها ، میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد ، غیر سمی است و برای کودکان و حیوانات خانگی نیز بی خطر است.
    عدم ایجاد دودهای آزار دهنده و از بین برنده بوهای ناخوشایند
    دارای تمامی گواهی های لازم خدمات ضد عفونی کردن و رعایت اقدامات احتیاطی
    فرمول ضدعفونی سریع ما می تواند تنها 10 دقیقه پاتوژن های موجود در سطوح را غیرفعال کند تا شما بتوانید در عرض 20 دقیقه پس از اتمام روند ضدعفونی و میکروب زدایی ، به محل کار خود بازگردید.

 
محل های هدف در فرایند ضدعفونی برای مقابله با هرگونه آلودگی ویروسی، میکروب و باکتری 


دستگیره درب ، کلید برق و همچون دستگیره درها ، سوئیچ ها ، میزها ، شیر آب نرده های پارک ، زمین بازی ، تابلوها ، سطل زباله دستگیره کمد و کشوهاوشیرآلات وپیشخوان آشپزخانه و حمام و توالت به خصوص صندلی و دستگیره ها ودستگیره یخچال ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز و مایکروویو و ریموت کنترل و تلفن های همراه ، تبلت و سایر دستگاه های تلفن همراه و صفحه کلید و موس کامپیوتر و دستگیره درب ها و روی میزها و نرده های پله ها و اتاق استراحت ، سرویس بهداشتی و سینک و میز و صندلی و چرخ دستی و کف زمین و پیاده رو و سرویس بهداشتی عمومی و اتاق رختکن و سالن های بدنسازی و استخر و کلینیک های دامپزشکی و پزشکی و آشپزخانه های تجاری و وسایل نقلیه شرکت ها. 

خواندن این مطلب را برای شما توصیه می کنیم: سمپاشی و طعمه گذاری موش
 

 

Tags :
logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service