سوسک ریز

یکی از دغدغه های بزرگ در اماکن انسانی مقابله با سوسک ها وجلوگیری از شیوع این گونه از بندپایان است. انواع سوسک های ریز (سوسک های المانی)، سوسک های امریکایی و سوسک درشت فاضلاب در همه ساختمان ها دیده می شوند. حتی بناهای نوساز راهم شامل می شوند. تنها چاره قطعی و تضمین شده برای رهایی از این موجودات، استفاده از خدمات سمپاشی است. بعد از سمپاشی سوسک دیگر اثری از آن در محل دیده نمی شود.

ضرورت سمپاشی سوسک

این موجودات شب ها برای تغذیه از محل زندگی خارج شده و از باقیمانده مواد غذایی استفاده می کنند. سوسک ها همانند سایر حشرات زاد و ولد بالایی دارند و خیلی زود کل ساختمان را اشغال می کنند. تنها راه حل موثر برای از بین بردن سوسک ها، سمپاشی است. شاید بتوانید یکی دو سوسک کوچک را با اسپری های سوسک کش نابود کنید ولی برای از بین بردن کلونی بزرگ سوسک ها چاره ای جز سمپاشی منزل نیست.

 

چطور از یک شرکت متخصص در امور سمپاشی سوسک کمک بگیریم.

با توجه به تغییرات شرایط محیطی سوسک ها در مقابل بسیاری از سموم بازاری که به صورت اسپری و خمیری هستند مقاوم شده اند لذا کمک گرفتن از متخصصین در امر سمپاشی که با توجه به علم روز سمومی تولید کرده اند که میتوان محیط را به صورت صددرصد پاکسازی نمود ضروری می باشد.

سمپاشی به صورت تک مرحله ای و دو مرحله ای انجام میشود. انجام سمپاشی رستوران ها و انبارهای مواد غذایی به صورت سالیانه پیشنهاد میگردد. مکان های غذاخوری عمومی حتی در صورت ندیدن سوسک نیز باید به طور مرتب، آشپزخانه و محل طبخ غذا را سمپاشی کنند.

 

خطرات سمپاشی منازل  چیست؟

استفاده مکرر و ناآگاهانه از اسپری های موجود در بازار و البته کمک گرفتن از شرکت های غیر معتبر در امر سمپاشی سوسک به دلیل استفاده از سموم غیر استاندارد میتوانند خطرات سمپاشی منازل نظیر آسم و مسمومیت اعضا به همراه داشته باشند.

شرکت های متخصص در امور سمپاشی وسایر جانداران موذی با علم روز سازگار با محیط زیست توانسته اند به سمومی در جهت سمپاشی سوسک دست یابند که خطرات سمپاشی را به حداقل رسانیده و بدون نیاز به دوران قرنطینه بعد سمپاشی و کمترین آسیب به سلامت افراد بهترین نتیجه در پروسه سمپاشی سوسک آشپزخانه  وهمچنین فاضلاب را به همراه داشته باشند.

چه زمانی به سمپاشی سوسک احتیاج است؟

رعایت راهکارهای طبیعی ذکر شده مانند نظافت وکنترل رطوبت محیط و غیره میتواند تا حد بسیار کمی موثر واقع بشود و مدت زمان طولانی را برای ریشه کنی می طلبد.

علاوه بر آن رعایت صددرصدی تمام موارد ذکر شده گاهی امکان پذیر نمی باشد.

ازین رو سمپاشی محیط کارآمدترین راهکار محسوب می شود که در تمامی محیط ها با هر متراژی می تواند نهایت رضایت را به همراه داشته باشد.

عدم استفاده درست با دوز مشخص و معین از سم های گوناگون در پروسه سمپاشی سوسک علاوه بر اینکه ممکن است نتیجه عکس در از بین بردن سوسک ها رو شامل شود.

ممکن است باعث مقاوم شدن نسل بعدی این حشرات در مقابل سم مصرفی شود لذا برای  کمک گرفتن از متخصصین این رشته که با اطلاعات دقیق و مطلع بودن از بهترین سم کاربردی در سمپاشی سوسک میتواند بهترین نتایج را به دنبال داشته باشد.

سمپاشی سوسک ریز به چه طریق انجام می شود؟

سمپاشی سوسک  ریز یا آلمانی که به سوسک های کابینت معروفند برای تخم گذاری به تمام درز و شکاف های خانه , در کابینت ها ودرداخل وسایل خانه از قبیل یخچال لباسشویی نفوذ میکنند.

ازین رو برای ریشه کنی این نوع حشرات ریز بهترین عمل استفاده از سموم برای از بین بردن آنها می باشد.

متخصصین، سمومی که برای این نوع حشرات طراحی شده اند را به تمام نقاطی که احتمال تخم گذاری می باشد می پاشند و باعث ازبین رفتن اینگونه آفت ها به طور کامل می شوند.

 

سمپاشی سوسک درشت:

با توجه به محل زندگی سوسکهای درشت که در آبراهها و چاهها میباشد برای از بین بردن حشرات موذی باید تمامی آبراهها فاضلاب ها و چاههای خانگی توسط سموم مختص به این گونه حشرات سمپاشی صورت گیرد.

سمپاشی سوسک فاضلاب:

با نزدیک شدن فصل گرما و شیوع سوسک فاضلاب با سمپاشی فاضلاب در تمامی فاضلاب های محیط خانه میتوان خیال خود را برای مدت طولانی راحت نمود. سمپاشی سوسک فاضلاب درون شیارهای تمامی فاضلاب هایی ورودی خانه انجام میشود.

.

اقدامات لازم قبل و بعد از سمپاشی

 

  • خانمهای باردار،کودکان ،افرادی که دچار بیماری قلبی، کلیوی، حساسیت های پوستی و... هستندقبل از سمپاشی از منزل خارج شوند؛
  • پرندگان و حیوانات خانگی را خارج کنید.
  • پس از سم پاشی منازل فورا وارد منزل نشوید ، بخار سموم ممکن است تا مدت کمی بعد ازسمپاشی منازل وجود داشته باشند.
  • پس ازسمپاشی منازل راه های ورود هوا به منزل را مسدود نکنید.
  • از تماس دست به کف و دیوار ها خودداری کنید ، می توانید کف اتاق ها، میز و سایر سطوح را تمیز کنید
  • بهتر است در صورت داشتن سوال حتما از کارشناسان مربوطهسمپاشی مشاوره بگیرید.
  • پس ازسمپاشی و بازگشت به محل تمامی راه های جریان هوا،در و پنجره ها را بازبگذارید.  
  • توجه داشته باشید که ،تنها پس از هوادهی می توانید به محل باز گردید
  • در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی،از مصرف آن خودداری کنید.

سمپاشی آریا پاک سلامت ایرانیان آماده ارائه خدمات سمپاشی به شما همشریان گرامی می باشد .
مشاوره رایگان و هماهنگی جهت اعزام کارشناس در تهران وکرج خانم مهندس فریدونی

 09211264233-09923175913-02122062854-02133056582

سمپاشی تضمینی آریا با ارائه ضمانتنامه کتبی و استفاده از سموم ارگانیک و مورد تایید وزارت بهداشت
استفاده از سموم بدون خطر برای کودکان و نوزادان

تلفن تماس مدیریت۰۹۱۲5496883

دکتری بهداشت محیط مهدی حسینی

 

Similar blogs

سمپاشی انبار

سمپاشی ساختمانها

سمپاشی بیمارستان