سمپاشی و طعمه گذاری موش

نگاه به جثه کوچک این موش های خانگی نکنید. یک موش خانگی به سرعت همه لوازم خانه را ویران می کند. سرعت زاد و ولد موش خانگی بالاست و زودتر از آن چیزی که فکر می کنید تکثیر می شود. موش ها ناقل انواع بیماری هستند و سلامت انسان را به خطر می اندازند. موش ها هر چیزی را می جوند و گاز می گیرند. زندگی با چند موش کوچک و بزرگ در یک آپارتمان اصلا امکان پذیر نیست. سمپاشی موش و یا طعمه گذاری برای از بین بردن این موجود موذی تنها راه خلاصی از آن است. قبل از اینکه موش ها خانه را اشغال کند با یک شرکت سمپاشی در تهران تماس بگیرید.

 

سمپاشی موش 

برای از بین بردن موش ها می توانید خودتان دست به کار شوید و از روش های خانگی استفاده کنید. به طور معمول تله گذاری برای کشتن یکی دو موش راه حل خوبی است. اما وقتی تعداد موش ها بیشتر باشد نمی توانید با تله یکی یکی موش ها را از بین ببرید. سرعت تکثیر موش ها بسیار بیشتر است و هرگز موفق به از بین بردن موش ها نمی شوید. شیوه اصولی استفاده از خدمات شرکت سمپاشی برای از بین بردن و طعمع گذاری با طعمع های فراوری شده این شرکت با برند کره و ایتالیا و فرانسه برای  موش خانگی است. طعمه مناسب برای از بین بردن موش بسیار خطرناک است و نباید توسط افراد غیر حرفه ای از این سموم استفاده کرد. کارشناسان شرکت جهت موش از سمومی استفاده می کنند که به خوبی موش ها را مهار می کند و برای انسان خطرناک نیست.

راه های از بین بردن موش خانگی

سمپاشی موش حرفه ای تخصصی است برای اینکه موش ها به داخل منزل راه پیدا نکنند همه راه های نفوذ را مسدود کنید. سوراخ فاضلاب، دریچه های کوچک و هر منفذی برای عبور موش ها کفایت می کند. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که تعداد موش های خیابانی زیاد است حتما از توری درب و پنجره برای جلوگیری از ورود این مزاحمین کوچک استفاده کنید. اقدام بعدی اینست که زباله ها را در خانه جمع نکنید. نگهداری زباله در خانه و آشپزخانه مثل کارت دعوت برای سوسک، موش و حشرات موذی است. داخل کابینت ها، سینک ظرفشویی و منزل را تمیز کنید. نظافت منزل یک راه ساده برای از بین بردن موش خانگی است. وقتی غذایی برای خوردن وجود نداشته باشد، موش ها نمی توانند تغذیه کنند و ناچار به ترک محل هستند.

قوی ترین طعمه برای کنترل  موش کدام است؟

برای از بین بردن موش ها نیازی به استفاده از طعمه ها  قوی و آسیب رسان ندارید. طعمه ها  بسیار قوی را نمی توان در محیط های زندگی انسان استفاده کرد. طعمه ها  قوی برای منازل مسکونی و آپارتمان با فضای محدود ساخته نشده اند. استفاده غیر اصولی از این طعمه ها  بسیار قوی می تواند سلامت انسان را با خطر جدی روبرو کند. در بسیاری از موارد هم نیازی به استفاده از طعمه ها  قوی و یا سمپاشی موش به صورت گسترده نیست. اگر از دیوار صداهایی به گوش می رسد و یا اینکه خودتان یک موش را در خانه یا آشپزخانه دیده اید، باید به فکر چاره باشید. گاهی  طعمه گذاری ساختمان برای از بین بردن اجتماع موش ها ضروری است و لازم است تا همه ساختمان با هماهنگی ساکنین به صورت یکجا طعمه گذاری   شود. برای بررسی دقیق و تشخیص نوع سم مصرفی حتما با یک شرکت سمپاشی منازل تماس بگیرید

س

شرکت سمپاشی منزل آریاپاک سلامت

متخصصین شرکت سمپاشی تنها کسانی هستند که در مورد نوع طعمه، میزان آن و نحوه طعمه گذاری موش تصمیم می گیرند. هزینه طعمه  گذاری منازل در تهران و کرج بستگی به نوع سم به کار رفته، تعداد موجودات مزاحم و نوع آن دارد. شرکت سمپاشی منزل با ارائه خدمات تخصصی یکبار برای همیشه موش های مزاحم را از بین می برد. هرگز برای صرفه جویی در هزینه ها از روش های غیر استاندارد و توصیه های غیر حرفه ای برای از بین بردن موش و سایر حیوانات موذی استفاده نکنید. استفاده غیر صحیح از طعمه ها  بسیار خطرناک است.

برای ثبت سفارش  طعمه گذاری منزل تماس بگیرید.

اقدامات لازم قبل و بعد از سمپاشی

 

  • خانمهای باردار،کودکان ،افرادی که دچار بیماری قلبی، کلیوی، حساسیت های پوستی و... هستندقبل از سمپاشی از منزل خارج شوند؛
  • پرندگان و حیوانات خانگی را خارج کنید.
  • پس از سم پاشی منازل فورا وارد منزل نشوید ، بخار سموم ممکن است تا مدت کمی بعد ازسمپاشی منازل وجود داشته باشند.
  • پس ازسمپاشی منازل راه های ورود هوا به منزل را مسدود نکنید.
  • از تماس دست به کف و دیوار ها خودداری کنید ، می توانید کف اتاق ها، میز و سایر سطوح را تمیز کنید
  • بهتر است در صورت داشتن سوال حتما از کارشناسان مربوطهسمپاشی مشاوره بگیرید.
  • پس ازسمپاشی و بازگشت به محل تمامی راه های جریان هوا،در و پنجره ها را بازبگذارید.  
  • توجه داشته باشید که ،تنها پس از هوادهی می توانید به محل باز گردید
  • در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی،از مصرف آن خودداری کنید.

سمپاشی آریا پاک سلامت ایرانیان آماده ارائه خدمات سمپاشی به شما همشریان گرامی می باشد .
مشاوره رایگان و هماهنگی جهت اعزام کارشناس در تهران وکرج خانم مهندس فریدونی

 09211264233-09923175913-02122062854-02133056582

سمپاشی تضمینی آریا با ارائه ضمانتنامه کتبی و استفاده از سموم ارگانیک و مورد تایید وزارت بهداشت
استفاده از سموم بدون خطر برای کودکان و نوزادان

تلفن تماس مدیریت۰۹۱۲5496883

دکتری بهداشت محیط مهدی حسینی

Similar blogs

سمپاشی انبار

سمپاشی ساختمانها

سمپاشی بیمارستان