سمپاشی و طعمه گذاری موش

سمپاشی و طعمه گذاری موش

سمپاشی و طعمه گذاری موش

نگاه به جثه کوچک این موش های خانگی نکنید. یک موش خانگی به سرعت همه لوازم خانه را ویران می کند. سرعت زاد و ولد موش خانگی بالاست و زودتر از آن چیزی که فکر می کنید تکثیر می شود. موش ها ناقل انواع بیماری هستند و سلامت انسان را به خطر می اندازند. موش ها هر چیزی را می جوند و گاز می گیرند. زندگی با چند موش کوچک و بزرگ در یک آپارتمان اصلا امکان پذیر نیست. سمپاشی موش و یا طعمه گذاری برای از بین بردن این موجود موذی تنها راه خلاصی از آن است. قبل از اینکه موش ها خانه را اشغال کنند با گروه تخصصی پاک سلامت محیط تماس بگیرید.

سمپاشی و طعمه گذاری ساس

سمپاشی و طعمه گذاری ساس

سمپاشی و طعمه گذاری ساس

ساس تختخوابی از حشرات خانگی است که در میان رختخواب و بین درزهای تخت و ... جا خوش می کند. سرعت رشد و تکثیر ساس بسیار بالاست و چند حشره کوچک به سرعت همه اتاق ها را اشغال می کنند. تنها راه خلاص شدن از این موجودات خونخوار، سمپاشی و طعمه گذاری ساس و سمپاشی منزل است. لازم است تا همه اتاق ها با سم موثر، پاکسازی شود. استفاده از حشره کش های خانگی و اسپری هایی که در فروشگاه ها به فروش می رسد برای دفع ساس های مزاحم، هیچ فایده ای ندارد. اگر با مشکل ساس تخت روبرو هستید حتما با گروه تخصصی پاک سلامت محیط تماس بگیرید. هر روزی که می گذرد، تعداد ساس ها چند برابر می شود.

سمپاشی و طعمه گذاری سوسک

سمپاشی و طعمه گذاری سوسک

سمپاشی و طعمه گذاری سوسک

یکی از دغدغه های بزرگ در اماکن انسانی مقابله با سوسک ها وجلوگیری از شیوع این گونه از بندپایان است. انواع سوسک های ریز (سوسک های المانی)، سوسک های امریکایی و سوسک درشت فاضلاب در همه ساختمان ها دیده می شوند. حتی بناهای نوساز راهم شامل می شوند. تنها چاره قطعی و تضمین شده برای رهایی از این موجودات، استفاده از خدمات سمپاشی است. بعد از سمپاشی سوسک دیگر اثری از آن در محل دیده نمی شود.

سمپاشی و طعمه گذاری شپش

سمپاشی و طعمه گذاری شپش

سمپاشی و طعمه گذاری شپش

شِپِش یک راسته از حشرات است. شپش‌ها انگل خارجی، دایمی و اجباری هستند. اجباری به این معنا است که به غیر از بدن پستانداران و پرندگان در جاهای دیگر نمی‌تواند زندگی کند. شپش‌ها در راسته «شپش بی‌بالان» (Phthiraptera) قرار دارند. این راسته دارای بیش از ۳٬۰۰۰ گونه شپش است که انگل خارجی پستانداران و پرندگانند. البته استثناء نیز وجود دارد؛ نوک‌اردکی و خفاش به شپش مبتلا نمی‌شوند.

سمپاشی و طعمه گذاری عقرب

سمپاشی و طعمه گذاری عقرب

سمپاشی و طعمه گذاری عقرب 

عقرب حشره ای فوق العاده قوی می باشد. از بین بردن آن کار بسیار سختی است . در مناطق روستایی نگهداری طیور در حیاط منازل باعث کاهش جمعیت عقرب ها می شد. گروه تخصصی پاک سلامت محیط این نوید را به شما می دهد که با استفاده از سموم مخصوص این شرکت می توانید با خیال راحت از گزند عقرب ها زندگی کنید شرکت از سموم ترکیبی برای این منظور استفاده می کند. ۳ نوع سم از سه گروه متفاوت سموم با هم مخلوط می شود و سمی را تشکیل می دهد که به طور کامل عقرب را از بین میبرد. 

logo
گروه تخصصی پاک سلامت محیط
0992-3175913
0921-1264233

Income Tax Planning

    View Service